Podziękowanie za służbę mieszkańcom, odwiedzającym Urząd Stanu Cywilnego
Na ręce Sekretarza Miasta wpłynęły podziękowania dla Komendanta i funkcjonariuszy Straży Miejskiej. W trudnym okresie epidemii strażnicy pomagają pracownikom Urzędu Stanu Cywilnego, a także mieszkańcom, którzy chcą tam załatwić swoje sprawy.
więcej