Zakończenie spotkań z pierwszej pomocy
A A ADziś, tj. 24 czerwca br. w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Kochanowskiego 19 odbyło się ostatnie spotkanie w ramach pierwszej pomocy przedmedycznej.
Takie spotkania były realizowane na terenie całego miasta przez cały okres nauki szkolnej. Uczestniczyli w nich uczniowie z placówek oświatowych jak również seniorzy. W ich trakcie mieszkańcy mogli bezpłatnie i pod okiem profesjonalnego ratownika przećwiczyć resuscytację krążeniowo-oddechową, a także postępowanie w sytuacjach zagrożenia.
Spotkania te, będą regularnie organizowane w przyszłym roku szkolnym, dlatego już dziś zapraszamy do kontaktu od września.